O nás

Jsme autorizovanými prodejci 145 prověřených cestovních společností, které nabízíme na webových stránkách a stále nabídku rozšiřujeme.

Last Minute

Jsme na trhu od roku 2000 a máme již více jak 10 000 spokojených klientů. U nás můžete vše vyřídit z pohodlí Vašeho domova a pokud se na nás chcete přijít podívat, rádi Vás uvítáme v naši kanceláři ve Vysoké Mýtě.

Prodáváme pouze zájezdy proti úpadku pojištěných cestovních kanceláří a za shodné ceny, jako zastoupení cestovní kanceláře a to včetně všech výhod, jako jsou slevy a věrnostní programy.

Nabízíme zájezdy do zemí jako je Egypt, Tunisko, Řecko, Slovensko, Bulharsko, Chorvatsko, Itálie, Španelsko, Maďarsko, Francie a mnoho dalších i exotických zemí.

Nabízíme Vám možnost na jednom místě vyhledat neustále aktualizovanou nabídku katalogových i last minut zájezdů v přehledné formě. Již nemusíte obíhat, nebo telefonovat do spousta cestovních kanceláří, poté listovat v mnoha různě koncipovaných katalozích a složitě porovnávat ceny a nabídky.

MENU

Předprodej vstupenek Prodej letenek Atlas Zemí Partnerské CK Důležité informace Obchodní podmínky Kontakty Prodej vstupenek

KONTAKTUJTE NÁS

Telefon: 605 408 100
Email: info@kontiki.cz

Jsme Vám k dispozici v následující dny:
pondělí, úterý, čtvrtek a pátek
od 9:00 - 11:30 a poté od 12:30 - 17:00

Středa: zavřeno