BALAENA – Regál pyramidou ve stylu dubu Sonoma


Regál pyramidou ve stylu dubu Sonoma

Víceúčelový regál

BALAENA – Regál pyramidou ve stylu dubu Sonoma je víceúčelový regál, který oceníte nejen v obývacím pokoji, ale i v ložnici nebo kanceláři. Díky svému modernímu designu a praktickým možnostem uspořádání si získal velkou oblibu u zákazníků.

Specifikace

Barva: dub sonoma

Regál pyramidou je k dispozici v příjemné barvě dub sonoma, která vypadá velmi elegantně a moderně. Díky tomu se regál bude hodit k různým interiérovým stylům.

Rozměry (šxvxh): 139 x 144 x 33 cm

S rozměry 139 x 144 x 33 cm poskytuje BALAENA – Regál pyramidou dostatek úložného prostoru. Jeho rozměry jsou optimální pro větší místnosti, ale díky jeho designu se hodí i do menších prostor.

Materiál: laminovaná dřevotříska 16 mm

Regál je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm. Tento materiál je velmi odolný a snadno se udržuje v čistotě. Regál pyramidou je navíc velmi stabilní a pevný.

Dodání v demontu

BALAENA – Regál pyramidou je dodáván v demontu. Díky tomu si můžete být jisti, že se vejde i do menšího bytu a v případě potřeby ho můžete snadno rozložit a přemístit.

Chcete si objednat BALAENA – Regál pyramidou? Navštivte náš eshop na adrese https://www.nabytekted.cz/produkt/balaena-regal-pyramida-dub-sonoma a pořiďte si moderní a praktický regál, který Vám usnadní uspořádání Vašeho domova.