Bílá knihovna DANNY: Oáza klidu a inspirace

Knihovna je ideálním místem pro milovníky knih, ale také pro ty, kteří hledají inspiraci pro své domácí interiéry. A bílá knihovna DANNY je právě takovou oázou klidu a inspirace.

Barva: bílá

Bílá barva je v interiéru velmi oblíbená, a to především pro svou univerzálnost. Dovoluje kombinovat s ostatními barvami a materiály bez ohledu na styl interiéru.

Rozměry (š x h x v): 61 x 24 x 171 cm

Bílá knihovna DANNY má velmi praktické rozměry, které umožňují umístění v menších i větších místnostech. Díky čtyřem policím nabízí dostatek prostoru pro uložení knih, časopisů a dalších dekorací.

Vyberte si bílou knihovnu DANNY s rozměry 61 x 24 x 171 cm a máte vyřešeno úložné prostory pro knihy v interiéru.

Materiál: LTD (laminovaná dřevotřísková deska)

Materiál, ze kterého je knihovna vyrobena, je LTC neboli laminovaná dřevotřísková deska. Tento materiál je velmi pevný a stabilní, takže si můžete být jisti, že knihovna vydrží mnoho let a ušetří vám tak náklady na novou knihovnu.

Bílá knihovna DANNY je vyrobena z pevné laminované dřevotřískové desky, takže si můžete být jisti, že vám bude dlouho sloužit.

Dodává se v demontu

Knihovna se dodává v demontu, takže ji budete muset sami složit. To však není problém, protože knihovna má jednoduchou konstrukci a k jejímu složení stačí základní nářadí.

Při nákupu bílé knihovny DANNY se připravte na to, že si ji budete muset sami složit. Nebo si nechte sestavení za doplatek.

Záruka 24 měsíců

Bílá knihovna DANNY má standardní záruku 24 měsíců, což znamená, že pokud by vám v průběhu této doby vadila, máte nárok na reklamaci nebo výměnu produktu.

Věříme, že si zamilujete svoji bílou knihovnu DANNY a nebudete mít důvod k reklamaci. Nicméně v případě jakéhokoli problému máte k dispozici záruku 24 měsíců.

Pro více informací o bílé knihovně DANNY navštivte tento odkaz.

Bílá knihovna DANNY

Tak neváhejte a pořiďte si svoji vlastní bílou knihovnu DANNY, která zaručeně zkrášlí váš interiér a poskytne vám úložný prostor pro vaše oblíbené knihy.