BIZZOTTO olejomalba CROWN v luxusním zlatém rámu 0240852


Nádherná olejomalba od italského výrobce BIZZOTTO

Nádherná olejomalba CROWN na plátně od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO, je opravdu tím pravým kouskem, který byste měli mít v obývacím pokoji. Jeho nádherný obraz mísí modré a tmavě šedé tóny olejomalby, které jsou na plátně a dřevěném podkladu s velkými rozměry 73x153cm. To vše je uloženo v plastovém rámu s krásnou zlatou barvou, která dodává obrazu luxusní vzhled.

Velmi krásná a stylová dekorace nejen do moderních prostor vašeho domova, která vynikne na celé stěně, na které ji umístíte.

Technická specifikace

Rozměry: 73×153 cm

Typ malby: olejomalba

Typ nosiče: plátno

Typ podložky: dřevo

Materiál rámu: plast

Barva rámu: zlatá

Montáž a péče

Montáž: Nutno přidělat na zeď

Péče: Není nutná

BIZZOTTO olejomalba CROWN v luxusním zlatém rámu 0240852

Tento kus není pouze obrazem, ale také je výrazným kouskem, který dodá interiéru nádherný vzhled. Obraz se hodí jak do bytu, tak do kanceláře a naprosto ideální je tento kousek pro ty z vás, kteří se nebojí experimentovat s minimalismem a bezútěšností. Tohle dílo od firmy Bizzotto jistě nezklame!

BIZZOTTO olejomalba CROWN je výjimečná a prostřednictvím našeho e-shopu můžete mít krásný kousek z našeho širokého sortimentu domácích dekorací a doplňků. Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o tomto produktu, klikněte na tento odkaz: a získejte základní informace o produktech, které vám nabízíme.

BIZZOTTO olejomalba CROWN v luxusním zlatém rámu 0240852

BIZZOTTO je rodinný podnik, který byl založen v roce 1946. Vše začalo v malé dílně, kde se vyráběl nábytek, a postupem času se podnik rozrůstal. Dnes je tato firma velmi známá a její produkty jsou prodávány v celé Evropě. Bizzotto se snaží nabídnout svým zákazníkům výrobky s moderním designem, kvalitou a stálostí. Každý kus nábytku, který firma vyrábí, je navržen tak, aby splňoval požadavky zákazníka a vynikal svým designem a vysokou kvalitou.