Casarredo Noční stolek VERONIKA – sada 2 ks (duben/wenge)


Moderní provedení pro váš moderní interiér

Noční stolky sada 2 ks z ložnicové řady jsou dokonalým doplňkem pro váš moderní interiér. Moderní provedení v kontrastních barvách dodá vaší ložnici nebo studentskému pokoji osobitý vzhled.

Vyrobeno z kvalitních materiálů

Noční stolky VERONIKA jsou vyrobeny z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub april/wenge. Tato kombinace barev vytváří zajímavý kontrast, který okamžitě přitáhne pozornost.

Nabídka komponentů umožňuje sestavit si nábytek dle vlastních představ

Jedinečnost nočních stolek VERONIKA spočívá také v nabídce komponentů této sektorové řady, která umožňuje sestavit si nábytek do ložnice nebo studentského pokoje dle vlastních představ. Tuto nabídku můžete prozkoumat na našem webu https://www.nabytekted.cz/.

Můžete si doplnit další zboží z naší nabídky

Noční stolky VERONIKA jsou nádherným kouskem, ale můžete si ještě více vylepšit svou ložnici nebo studentský pokoj doplňky z naší nabídky. Například s lampou, kterou naleznete na https://www.nabytekted.cz/produkty/osvetleni/lampy/.

Dodání nočního stolku VERONIKA v demontovaném stavu

Každý noční stolek VERONIKA dodáváme v demontovaném stavu. Díky tomu si můžete vytvořit zábavnou montážní výzvu a získat zároveň nový nábytek do své ložnice nebo studentského pokoje.

Casarredo Noční stolek VERONIKA - sada 2 ks (duben/wenge)
Casarredo Noční stolek VERONIKA - sada 2 ks (duben/wenge)

Pokud hledáte moderní noční stolky do své ložnice nebo studentského pokoje, tak určitě sáhnete po nočním stolku VERONIKA. Je to nádherný kousek nábytku, který se vám zamiluje.

Objednejte si noční stolek VERONIKA hned teď na našem webu https://www.nabytekted.cz/produkt/casarredo-nocni-stolek-2-ks-veronika-april-wenge a získejte jedinečný kousek nábytku.