Dávkovač tekutého mýdla Wenko Treviso v chromové barvě s infračerveným světlem

Značka Wenko nabízí inovativní řešení pro váš domov. Jedním z nich je dávkovač tekutého mýdla Treviso s infračerveným světlem, který je k dispozici v chromové barvě. Tento pomůcku je neodmyslitelnou součástí vaší koupelny nebo kuchyně.

Pomocník v každé domácnosti

Dávkovač tekutého mýdla Wenko Treviso ​​je skvělým pomocníkem nejen v koupelně, ale i v kuchyni. S jeho pomocí dokážete udržovat hygienu na velmi vysoké úrovni. Stačí ho naplnit tekutým mýdlem a umístit do požadovaného prostoru. Všechno ostatní se už postará dávkovač tekutého mýdla Wenko Treviso.

Bezdotykové dávkování

Dávkovač tekutého mýdla Wenko Treviso má vestavěný senzor, který rozpozná vaši ruku, a tak dokáže mýdlo vystříknout bezdotykově. Díky tomu se nemusíte strachovat o nečistoty a bakterie, které by se mohly na dávkovači usazovat.

Dávkovač tekutého mýdla Wenko Treviso je skvělým pomocníkem pro rodiče s dětmi nebo lidé s omezenou pohyblivostí. Bezdotykové ovládání zvyšuje hygienu a zároveň usnadňuje každodenní rutinu.

Jednoduchá instalace

Dávkovač tekutého mýdla Wenko Treviso není náročný na instalaci. Součástí balení jsou šrouby i hmoždinky pro připevnění na zeď, ale také pásky, které po uváznutí pride na druhé straně dávkovač úspěšně přilepíte k povrchu. Jeho provoz je zajištěn běžnými bateriemi 1,5 V AA, které nejsou součástí balení.

Víte, že dávkovací systém v kombinaci s infračerveným světlem je funkční kombinací? Proto doporučujeme produkt značky Wenko, který nejenže usnadní váš běžný pracovní režim, ale také bude tím správným design elementem vaší koupelny.

Dávkovač tekutého mýdla Wenko Treviso s infračerveným světlem

Vlastnosti produktu

  • Infračervený senzor pro bezdotykové dávkování mýdla
  • Kapacita nádoby na tekuté mýdlo 400 ml
  • Provoz na baterie 1,5 V AA
  • Možnost připevnit na zeď nebo nalepit pomocí pásky
  • Moderní a elegantní design v chromové barvě

Dávkovač tekutého mýdla Wenko Treviso ​​je skvělým pomocníkem, který vám zjednoduší přípravu jídla i koupání, a zároveň dodá vaší koupelně šmrnc moderního zpracování. Pokud byste si rádi zakoupili tento výrobek, navštivte internetové stránky společnosti Skvělý Nábytek na adrese: https://www.skvelynabytek.cz/produkty/davkovace-mydla/.