Dvouplotýnkový vařič Ardes 1F20 – nezbytný pomocník při vaření v přírodě

Dvouplotýnkový vařič s plotýnkami o průměru 15,5 a 15,5 cm. Pokud se chystáte na víkendový výlet do přírody a chcete si uvařit teplé jídlo, neobejdete se bez kvalitního vařiče. Ardes 1F20 je jedním z nejlepších dvouplotýnkových vařičů na trhu. Je vybaven plynule regulovatelným termostatem, 2 světelnými kontrolkami a ochranou proti přehřátí.

Rychlé rozpálení plotýnek

Ardes 1F20 patří mezi nejrychlejší vařiče na trhu. Jeho vysoký příkon zajišťuje rychlé rozpálení plotýnek – voda na čaj tak může být hotová během pár minut. Díky tomu ušetříte čas, který můžete věnovat vychutnání krásné přírody.

Bezpečnost na prvním místě

Kromě vysokého výkonu se Ardes 1F20 může pochlubit také bezpečnostními prvky. Vařič je vybaven ochranou proti přehřátí, což vám umožní používat ho bez obav z případného požáru. Výhodou jsou také protiskluzové nožky, které zajistí stabilitu a bezpečnost při používání.

Kompaktní a elegantní design

Vařič má kompaktní rozměry, což z něj dělá ideálního společníka na cesty do přírody. Vzhledem k jeho velikosti ho snadno přenášíte a skladujete. Vařič je vyroben z kvalitních materiálů a disponuje elegantním černým provedením, takže se bude dobře hodit do jakéhokoli prostředí.

Jednoduchá obsluha a snadné čištění

Vařič Ardes 1F20 je velmi snadno ovladatelný – plynule regulovatelný termostat zajišťuje přesné nastavení teploty. Vařič také snadno udržíte v čistotě. Díky hladkým a kvalitním povrchům ho jednoduše otřete vlhkým hadříkem.

Závěr

Ardes 1F20 je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít při vaření v přírodě kvalitní a bezpečný vařič. Jeho vysoký výkon, bezpečnostní prvky, kompaktní rozměry a snadná obsluha ho dělají nezbytným pomocníkem při vaření v přírodě. Pokud vás tento vařič zaujal, můžete si ho zakoupit na webu www.codina.cz za velmi přijatelnou cenu.