Elegantní kožené křeslo FLEXLUX PADOVA pro luxusní odpočinek a pohodu

Lounge křeslo Padova od značky Flexlux má lehký a jemný vzhled, díky čemuž vytváří dokonalou atmosféru k přemýšlení a učení. Krásné organické tvary a elegantní detaily křesla, které stojí na dřevěné podnoži, dotvářejí celkový úctyhodný vzhled. Design nohou zdůrazňuje měkký a elegantní výraz. Padova hladce spojuje styl a pohodlí.

Měkkost je klíčové slovo pro hlubokou oporu, kterou toto křeslo nabízí v sedadle, opěradle, krku a područkách. Křeslo Padova je krásné ze všech úhlů a se skvělou bederní oporou. Křeslo má design, který bude fungovat jako ikonický kousek ve vašem obývacím pokoji.

Křeslo je čalouněné recyklovanou anilinovou kůží Dakota. Pokud chcete přírodní a velmi jemnou kůži, Dakota je skvělou volbou. Dakota má velkou tloušťku, je pohodlná a velmi sofistikovaná kůže. Nábytku dodá exkluzivní vzhled a dojem.

Podnožku lze samostatně dokoupit

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění či podnož i skořepiny, neváhejte nás kontaktovat.

Chcete si zakoupit luxusní kožené křeslo FLEXLUX PADOVA? Navštivte náš e-shop na adrese https://www.kupsinabytek.cz/produkt/cerne-kozene-lounge-kreslo-flexlux-padova a objednejte si ho ještě dnes!

Obrazek kresla Obrazek kresla Obrazek kresla