Jídelní set SANTIAGO – OCEÁNSKĚ MODRÝ STROM BOROVICE ATLANTIC


Úvod

Jídelní set SANTIAGO je skvělou volbou pro všechny, kdo hledají kvalitní a stylovou sestavu pro svou jídelnu či obývací pokoj. Tato sestava s rozkládacím stolem a čtyřmi pohodlnými židlemi v dekoru borovice atlantic s navy zaujme nejen svým moderním designem, ale i vysokou kvalitou materiálů a zpracování.

Dekor borovice atlantic s navy

Borovice atlantic je druh borovice dorůstající v oblasti Atlantského oceánu. Je to strom, který má nezaměnitelnou modrou barvu, což ho činí velmi zajímavým a atraktivním pro použití v bytovém designu. S dekorem borovice atlantic s navy se v poslední době setkáváme čím dál tím častěji.

Proto není divu, že se tento design objevil i u jídelní sestavy SANTIAGO. Kombinace modré barvy s přírodním dřevem vytváří krásný, harmonický dojem, který okouzlí každého.

Rozkládací stůl a čtyři židle

Stůl sestavy SANTIAGO je vyroben z kvalitního masivu borovice atlantic. Má rozměry 160×90 cm a díky rozkládacímu mechanismu lze stůl snadno prodloužit až na délku 200 cm. To vám umožní pohodlné usadit i větší počet hostů.

Ke stolu patří čtyři pohodlné židle s potahy z kvalitní látky v modrém odstínu. Židle jsou vyrobeny z masivu borovice atlantic a jsou pečlivě zpracovány. Díky ergonomickému tvaru a pohodlnému sedáku a opěrce se na nich budete cítit opravdu pohodlně.

Kvalitní materiály a zpracování

Jídelní set SANTIAGO je vyroben z kvalitních materiálů a pečlivě zpracován. Zejména stůl i židle jsou vyrobeny z masivu borovice atlantic, což zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Další předností této jídelní sestavy je precizní zpracování a pečlivá kontrola kvality. Každý díl sestavy je pečlivě otestován a zkontrolován, aby bylo zaručeno, že bude splňovat vysoké nároky na kvalitu a bezpečnost.

Závěr

Jídelní set SANTIAGO je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylovou sestavu pro svou jídelnu či obývací pokoj. Kombinace dekoru borovice atlantic s navy a kvalitního masivu borovice atlantic vytváří krásnou, harmonickou sestavu, která bude okouzlovat vás i vaše hosty po mnoho let.

Pokud vás tato jídelní sestava zaujala, neváhejte navštívit web nábytkového obchodu NábytekPřehledně.cz a objednat si ji ještě dnes!