Kvalitní a pohodlná čalouněná postel MERON Boxsprings s provedením Monolith 48, velikost 140 x 200 cm


Postel MERON představuje elegantní, stylové a funkční řešení do každé ložnice. Disponuje dvěma úložnými prostory, do kterých snadno uschováte ložní prádlo, sezónní oblečení či jiné věci. Základ postele tvoří masivní dřevo a dřevotříska.

Boxspringové lůžko pro dokonale pohodlný spánek

Postel MERON je vybavena boxspringovou konstrukcí, která se postará o skvělou podporu vašeho těla během spánku. Tento typ lůžka se skládá z matrace, která je umístěna na pevné spodní části s pružinami. V důsledku toho se celá konstrukce dokonale přizpůsobí vašemu tělu a zajišťuje tak pohodlný spánek bez bolesti zad nebo krční páteře.

Úložné prostory pro praktické řešení vašeho interiéru

Postel MERON disponuje dvěma úložnými prostory, které jsou dostatečně velké na to, abyste v nich mohli uschovat různé věci. Uložit do nich můžete třeba sezónní oblečení, ložní prádlo nebo plyšové hračky vašich dětí. Úložné prostory se snadno otevírají a zavírají díky integrovanému mechanismu, který se ovládá pomocí kliky.

Stylový design pro dokonalou estetiku vaší ložnice

Postel MERON je vybavena čalouněním s provedením Monolith 48, které je neutrální, moderní a přizpůsobí se tak jakémukoliv interiéru. Tento způsob obložení postele má kromě estetické funkce i ta praktickou. Čalounění totiž chrání postel před prachem a nečistotami. Kromě toho se snadno udržuje čisté a hygienické.

Vyberte si tu správnou velikost postele

Postel MERON je dodávána v rozměru 140 x 200 cm, který je ideální pro jednu nebo dvě osoby. Pokud vám tento rozměr nevyhovuje, naši designéři vám rádi pomohou s výběrem postele v jiném rozměru.

Chystáte se na nákup nové postele? Vyberte si kvalitní a pohodlnou čalouněnou postel MERON Boxsprings s provedením Monolith 48, velikost 140 x 200 cm. Najdete ji na adrese nabyteklevneji.cz/produkt/calounena-postel-meron-boxsprings-140-x-200-cm-provedeni-monolith-48.

Postel MERON

je ideálním řešením pro každou ložnici. Stylová a praktická zároveň, zajišťuje dokonalý spánek a dostatek úložného prostoru. Navíc se snadno udržuje v čistotě a přizpůsobí se vašemu interiéru. Vyberte si ji na adrese nabyteklevneji.cz/produkt/calounena-postel-meron-boxsprings-140-x-200-cm-provedeni-monolith-48.