Luxusní lustr ELEGANCE v elegantní černé barvě


Lustr ELEGANCE v elegantní černé barvě

Elegantní černá barva

Lustr ELEGANCE je vytvořen ve velmi elegantní černé barvě. Tato barva vynikne na každém stropě a může být dokonalým doplňkem k Vašemu interiéru.

Kruhová základna lustru

Kruhová základna lustru dává tomuto lustru jemné a elegantní tvary. Tento luxusní lustr tak vynikne v každém prostoru, který zdobí.

Kruhová základna lustru ELEGANCE

Pět stínítek navíc obmotaných kovovou černou spirálou

Pět stínítek, která jsou součástí lustru ELEGANCE, jsou navíc obmotána kovovou černou spirálou. Tento detail vytváří zajímavý kontrast s elegantními tvary lustru a je tak jedním ze stěžejních prvků celého designu tohoto luxusního lustru. Koupit jej můžete v našem e-shopu zde.

Detail lustru ELEGANCE

Jemné osvětlení pro dokonalou atmosféru

Jemné osvětlení, které lustr ELEGANCE vytváří, je perfektní pro dokonalou atmosféru v každé místnosti. Navíc si v našem e-shopu můžete vybrat mezi mnoha různými typy žárovek a tak prispůsobit jas světla Vašim individuálním potřebám.

Doplněk do každého interiéru

Lustr ELEGANCE je luxusním doplňkem do každého interiéru. Díky svému elegantnímu designu a černé barvě dokáže okouzlit na první pohled a dodat každé místnosti to pravé kouzlo. Koupit si tento krásný lustr můžete již dnes v našem e-shopu.