Massivní akátový konferenční stolek Remus – Kvalitní a nadčasový doplněk do vašeho interiéru

Elegantní konferenční stolek Remus zaujme svým rustikálním vzhledem. Korpus z masivního akátového dřeva a subtilní černě lakovaná kovová podnož s průmyslovým vzhledem vytváří osobité spojení, které se bude krásně vyjímat ve skandinávsky zařízených interiérech.

Kvalita a trvanlivost

Remus je vyroben z masivního akátového dřeva, což mu dává přirozené krásné zbarvení a zajímavou povrchovou strukturu. Díky tomu, že je dřevo pevné a méně náchylné k poškození, je konferenční stolek Remus ideálním doplňkem pro mnoho let používání. Aby byla jeho trvanlivost co nejvyšší, doporučujeme dodržovat následující zásady:

  • Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků.
  • K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Ty mohou poškodit dřevěné povrchy a způsobit zbytečné opotřebení.
  • Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Odkaz na nákup

Pokud hledáte kvalitní a nadčasový konferenční stolek, pak určitě zvažte nákup stolku Remus. Najdete ho v nabídce obchodu nabytekhned.cz. Tento stůl je vyráběn s velkou pozorností ke kvalitě a detailu a bude krásně vypadat v jakémkoliv interiéru.

Remus - konferenční stolek z masivního akátového dřeva

Konferenční stolek Remus je dokonalým kouskem nábytku pro každého, kdo miluje elegantní a nadčasový nábytek. Dřevěný povrch s rustikální povrchovou úpravou a jedinečné kovové nohy vytvářejí originální kombinaci, která zaujme každého návštěvníka. Tak neváhejte a navštivte objednávkovou stránku naší nabídky, ať už hledáte stůl do kanceláře nebo domácnosti.

Remus - konferenční stolek z masivního akátového dřeva