Multifunkční postel CLAAS 90×200 – elegantní řešení pro každou ložnici

Multifunkční postel CLAAS 90×200 cm je ideální do dětského či studentského pokoje s masivním nábytkem. Pokud hledáte elegantní řešení pro každou ložnici, multifunkční postel CLAAS 90×200 cm je tou správnou volbou. Kvalitní lůžko s šikovným úložným prostorem bude vyhovovat naprosto každému, kdo oceňuje praktičnost a pohodlí.

Krásný nábytek do vašeho pokoje

Multifunkční postel CLAAS 90×200 cm je ideální do dětského či studentského pokoje i ložnice zařízené masivním nábytkem. Masivní postel je ideální jak k odpočinku, tak poslouží i k uložení věcí. Multifunkční postel CLAAS 90×200 v provedení masiv borovice, lak má úložné prostory pod postelí a praktický výsuvný noční stolek na kolečkách se zásuvkami. To znamená, že získáte nejen pohodlné lůžko, ale také praktický úložný prostor pro uložení věcí, které nechcete mít přímo na očích. Zásuvky postele jsou navíc velmi praktické, což ocení především děti.

Úložný prostor – na všechno to, co nechcete mít přímo na očích

Velká zásuvka pod postelí poslouží k uložení peřiny a polštáře a dvě menší zásuvky k umístění drobností, knih či hraček, nad zásuvky lze navíc umístit věci pro oživení postele. To umožňuje nejen pohodlnější uspořádání vašeho pokoje, ale také praktičtější využití prostoru. Pokud například máte malý pokoj a potřebujete uvolnit prostor, multifunkční postel CLAAS 90×200 cm vám k tomu velmi pomůže.

Komfort a kvalita – klíč k dobrému spánku

Postel má rošt v ceně, matrace není v ceně. Doporučený rozměr matrace je 90 × 200 cm. Protože kvalitní spánek je nezbytný pro dobrou energii do dalšího dne, vložte do svého pokojíku multifunkční postel CLAAS 90×200 cm, která vám zajistí pohodlí a komfort. Navíc, díky šikovnému úložnému prostoru se nebudete muset obávat neuspořádanosti a nepořádku v ložnici, což vám ušetří hodně času a energie.

Multifunkční postel CLAAS 90×200 cm je ideální volbou pro ty, kteří oceňují kvalitu, praktičnost a pohodlí. Ustelte si na pořádné masivní posteli a užívejte si uklizený prostor pokoje.

Multifunkční postel CLAAS 90x200
Úložné prostory pod postelí