Nábytek s úložným prostorem – moderní komoda Imoba 2D4S

Nábytek s úložným prostorem je stále více oblíbený a to nejen v menších bytech, ale i ve velkých prostorech. Pokud se poohlížíte po novém bytovém nábytku s přidanou hodnotou, moderní komoda Imoba 2D4S od společnosti Codina by mohla být pro vás tou správnou volbou. Tato komoda se vyznačuje svojí moderní koncepcí, vysokou kvalitou materiálů a funkčností.

Moderní bytový nábytek Imoba

Imoba nabízí nejenom komodu, ale také další moderní nábytek pro váš byt. Design je nápaditý, vkusný a zajímavý, takže ocení vaše rodina, přátelé i návštěvy. Ať už hledáte komodu, stůl, židli nebo vitrínu, Imoba vám jistě nabídne to pravé.

Výhodou nábytku Imoba je také fakt, že se vzhledem ke své moderní koncepci hodí do jakéhokoliv interiérového stylu – může být umístěn do bytu či domu, který má moderní styl, ale také do bytu, který je zařízený například v řešení vintages. Imoba tedy vnese do vašeho bydlení současnou moderní koncepci, eleganci a útulnost.

Dodáváme v dekoru dub artisan / černá

Komoda Imoba 2D4S se dodává v dekoru dub artisan a černá, takže si můžete vybrat, který z dekorů bude lépe ladit s vaším interiérem. Dub artisan je velmi oblíbený dřevěný dekor, který se vyznačuje svým rustikálním vzhledem a velmi příjemnou strukturou. Černá již déle patří mezi populární barvy nábytku a obohatí váš byt o nezaměnitelnou modernost.

Komoda Imoba 2D4S měří (šířka x výška x hloubka) 135x90x40cm, takže se bez problémů vejde i do menších bytů a nezabere příliš mnoho místa.

Jako ideální místo pro umístění komody Imoba 2D4S můžeme doporučit předsíň, obývák, pracovnu či ložnici. Komoda má dostatek úložného prostoru a rozhodně se stane nezbytným pomocníkem pro ukládání šatstva, dokumentů, knih i dalších předmětů.

Komoda Imoba 2D4S

Jestliže i vy hledáte moderní nábytek s úložným prostorem pro váš byt, neváhejte se podívat na nabídku společnosti Codina. Nabízíme široký sortiment nábytku, který vám pomůže zútulnit váš byt a dodá mu punc moderního stylu. Komoda Imoba 2D4S může být tím pravým doplňkem pro váš byt a vy si ji můžete objednat na stránkách www.codina.cz.