Oslnivé stolní led lampičky pro dokonalé osvětlení a dekoraci


Stolní lampičky jsou ideálním doplňkem každého interiéru. V kombinaci s moderní technologií led osvětlení mohou být skvělým prvkem dekorace, ale také zdrojem dokonalého osvětlení pracovního stolu či nočního stolku. V dnešním článku se podíváme na nejlepší stolní led lampičky na trhu, které potěší nejen oko, ale i vaše oči.

1. Philips Hue Go

Philips Hue Go je stolní lampička s jednoduchým a moderním designem, která vás nadchne svou přizpůsobivostí. Díky možnosti změny barvy světla si můžete vytvořit atmosféru podle vašeho aktuálního rozpoložení. Lampička je navíc vybavena akumulátorem, takže ji můžete umístit kamkoliv, kde potřebujete světlo.

2. TaoTronics TT-DL16

TaoTronics TT-DL16 je luxusní stolní lampička s moderním designem a mnoha funkcemi. Její led osvětlení je velmi jasné, ale zároveň příjemné pro oči. Díky funkci paměti si můžete uložit až deset různých nastavení osvětlení podle vašich potřeb. Lampička je navíc vybavena portem USB, takže můžete připojit svůj mobilní telefon nebo tablet a dobít jej.

Brega - ráj pro dekoraci a osvětlení

3. Brightech Litespan

Brightech Litespan je stolní lampička s mnoha funkcemi pro dokonalé osvětlení pracovního stolu. Její led osvětlení je velmi jasné a příjemné pro oči, a to i po dlouhém používání. Díky funkci paměti si můžete uložit až čtyři různé nastavení osvětlení podle vašich potřeb. Lampička je navíc vybavena otvorem pro USB, takže můžete dobít svůj mobilní telefon nebo tablet.

4. Aukey LT-T6

Aukey LT-T6 je stolní lampička s moderním designem a mnoha funkcemi. Její led osvětlení je velmi jasné, ale zároveň příjemné pro oči. Díky funkci paměti si můžete uložit až čtyři různé nastavení osvětlení podle vašich potřeb. Lampička je navíc vybavena reproduktorem a Bluetooth, takže můžete poslouchat hudbu ze svého mobilního telefonu nebo tabletu.

Vyberte si stolní led lampičku podle vašich potřeb a užijte si dokonalé osvětlení a dekoraci vašeho domova.