Polyratanový úložný kelímek Y STYLE – L v krémovém provedení od Curveru

Polyratanový úložný kelímek Y STYLE - L

Polyratanový úložný kelímek Y STYLE – L je moderní plastový kelímek na tužky s imitací ratanu v Y vzoru. Jeho design působí velmi elegantně a je ideální pro doplnění každé kanceláře či pracovny. Kvalita a design značky CURVER je zárukou spokojenosti s tímto produktem.

Kelímek má rozměr 14,4 x 14,4 x 13,9 cm a je vyroben z polypropylenu. Jeho barva je krémová a hmotnost pouhých 0,1 kg. Kelímek se dodává jako jednotlivá položka a obsah balení je 1x Kelímek MY STYLE – L – krémový.

Tento polyratanový úložný kelímek je skvělou volbou nejen pro průmyslové použití a oficiální účely, ale také pro osobní použití v domácnosti. Jeho moderní design je velmi oblíbený a jeho cena je neuvěřitelně příznivá. Pokud hledáte úložný kelímek, který bude nejen praktický, ale také elegantní a moderní, je tento kelímek právě tím pravým řešením pro vás.

Pro více informací o tomto produktu a možnostech jeho zakoupení, navštivte stránku https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/polyratanovy-ulozny-kelimek-y-style-l-kremovy-curver.