Šedá rohová pohovka Ghado Tendo 305 cm sleva


Popis produktu

Rohová trojmístná pohovka Ghado Tendo je kombinací dobrého vkusu a elegance. Velké sedací polštáře jsou odnímatelné a dodávají pocit měkkosti a pohodlí. Tenké a štíhlé kovové nohy jsou v kontrastu s prominentní hlavní částí a vytvářejí rovnováhu mezi pohodlím a sofistikovaností. Látkové čalounění dodá pohovce na osobitosti a vynese její komfortní vlastnosti o stupeň výš. Pohovka Tendo se perfektně hodí i do průmyslových interiérů, a protože je k dispozici v mnoha variantách, můžete ji snadno přizpůsobit svým individuálním potřebám.

Látkové čalounění pohovky Ghado Tendo je vyrobeno z kvalitního materiálu, který dodává pohovce na pohodlí a na osobitosti. Každá varianta čalounění dodává pohovce jinou šťávu a můžete si tedy vybrat z mnoha možností, která bude odpovídat vašim individuálním potřebám.

Technické parametry

Rozměry: 305 x 220 x 80 cm

Materiál: Kov, textil

Barva: Šedá

Styl: Moderní, průmyslový

Výška sedu: 46 cm

Délka sedu: 250 cm

Rám: Dřevěný

Cena a sleva

Tento produkt je momentálně dostupný se slevou a můžete si jej zakoupit za 32 599 Kč

Zde se můžete podívat na produkt na stránkách výrobce >>

Dodání a vrácení produktu

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Obchodní podmínky

Odstavec 3.6

Goods made to the consumer’s specifications or clearly personalised goods, as well as goods which by reason of their nature cannot be returned or are liable to deteriorate or expire rapidly, may not be returned. If the goods are not made to the consumer’s specifications but can only be delivered in a predetermined quantity, the consumer may only withdraw from the contract with regard to the whole shipment and not only with regard to a part thereof. The consumer may also withdraw from the contract if the trader has not delivered the goods within the period of time provided for in Section 2126(1) of the Civil Code, or within the period of time agreed upon. This shall not apply if the consumer has requested the goods to be delivered within the period of time specified by him/her or if the consumer has failed to provide the trader with the necessary cooperation for the delivery of the goods.