Songmics – věšák na ramínka ve stylu vodovodní trubky!

Praská váš šatník ve švech? Potřebujete další místo na pověšení bund? Tento nástěnný věšák na oblečení vám pomůže.

Díky trubkovému rámu a černé barvě působí industriálně. Pokud máte rádi unikátní návrhy, tento věšák je pro vás tou správnou volbou. Hodí se do moderního interiéru, ale také do stylu vintage nebo retro.

Dostatek prostoru pro oblečení

30 cm vzdálenost mezi stěnou a závěsnou tyčí nabízí dostatek prostoru pro většinu ramínek a oblečení. Takže vaše černé šaty se při zavěšení na bílou stěnu neušpiní. Ať už se jedná o vaše oblíbené košile, nebo luxusní šaty, všechno se vejde.

Stabilní a pevná konstrukce

Díky integrovanému bočnímu rámu namísto běžných rámů spojených šrouby udrží kovová trubka až 60 kg, takže ať už jde o těžké zimní bundy nebo silné kabáty, klidně je na ni pověste, unese je.

Věšák je vyroben z kovu, což mu zajišťuje pevnost a odolnost. S tímto věšákem můžete pověsit těžké zimní kabátky a nemusíte se bát, že ulítne z panelu.

Univerzální použití

Nejenže můžete tento věšák použít v ložnici jako nástěnnou úložnou pro vaše oblečení, ale také ho můžete pověsit do vaší koupelny, abyste mohli pověsit mokré ručníky a další koupelnové doplňky. Tento věšák také vyniká v prodejně, která se zabývá oblečením. Je skvělým způsobem, jak ukázat vaše nejlepší oblečení, nabízené na veřejnosti.

Songmics - nástěnný věšák na ramínka

Povězte ho do prádelny, abyste usušili mokré oblečení, připevněte ji na stěnu ložnice, abyste na ni pověsili zítřejší oblečení – ať už ji použijete kdekoli, vždy se bude plně hodit.

Tento věšák na ramínka vám ušetří místo ve vaší přeplněné skříni. Je to praktická a krásná volba pro kohokoli, kdo má zájem o designové doplňky v oblasti interiéru. Pořiďte si tento moderní věšák na oblečení a přidejte do vašeho domova ten správný moderní prvek.