Spokojte se s vysokým komfortem spánku s oboustrannou matrací Moonia Royal Prime 120 x 200 cm

Pokud hledáte komfortní matraci, neváhejte nad matrací Moonia Royal Prime. Tato matrace se vyznačuje vícezónovou strukturou s kombinací viskoelastických, viscoftových a Biothermových vláken. Díky této kombinaci se postupně přizpůsobuje poloze těla a umožňuje Vám klidný a pohodlný spánek.

Kombinace viskoelastických, viscoftových a Biothermových vláken

Matrace Royal Prime se vyznačuje kombinací viskoelastických, viscoftových a Biothermových vláken, které umožňují postupné přizpůsobení se poloze těla. Díky tomu matrace poskytuje pohodlný a klidný spánek.

Skládá se z HR jádra s vysokou hustotou a systému 8 cm pro optimální odpočinek

Matrace Royal Prime je skládána z HR jádra s vysokou hustotou, které zajišťuje tuhost matrace. Má též vícevrstvý systém 8 cm, který umožňuje klidný a pohodlný spánek. Díky viskoelastickému polstrování dokonale odpovídá tvaru těla a vytváří tak takzvaný oblačný efekt.

Oboustranný systém Duo-System® pro volbu konzistence

Matrace Royal Prime má technologii Duo-System® na obou stranách, což umožňuje volbu konzistence. V jedné části matrace si tak můžete zvolit střední tuhost a na druhém vysokou.

Technické specifikace matrace Royal Prime

Matrace Royal Prime má tloušťku +/- 30 cm. Je vybavena komfortním systémem pression care system a AirSense system. Díky této kombinaci umožňuje matrace klidný a pohodlný spánek.

Matrace Royal Prime má též systém sanitace proti plísním, roztočům a bakteriím, což zaručuje hygienický odpočinek. Potah matrace je antialergický a má zesílený obvod a bezpečnostní šití pro lepší kompaktnost.

Matrace Royal Prime byla oceněna systémem OEKO-TEX® a evropskou certifikací CETEM.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní a pohodlnou matraci, která Vám zajistí klidný a komfortní spánek, neváhejte nad matrací Royal Prime. Tento výrobek nabízí vícezónovou strukturu, oboustrannou technologii Duo-System® a mnoho dalších funkcí, které Vám zajistí optimální odpočinek.

Pro více informací a objednání naleznete tento výrobek na odkazu www.srovnavacnabytku.cz/produkt/oboustranna-matrace-moonia-royal-prime-120-x-200-cm.