Stolní lampa s LED technologií Prezent 63103 – osvětlení vašeho pracovního stolu

Kolekce LUXERA nabízí moderní design společně s kvalitním osvětlením vašeho pracovního prostoru

Stolní lampa Flip z kolekce designového osvětlení slovenského dodavatele LUXERA zaujme nápaditou barevnou kombinací chromové a růžové v každém moderně zařízeném interiéru. Trojúhelníková vykrojená základna s vypínačem a nenápadné stínidlo jsou zhotoveny z růžového plastu. Ohebné tělo lampy je vyrobeno z kvalitního chromového kovu.

Svit zajišťuje integrovaný LED SMD zdroj o celkovém příkonu 1 x 4,68 W se svítivostí 300 lm a teplotou chromatičnosti 3000 K. Dokonale osvítí čtecí či pracovní prostor ve vašem obývacím pokoji, ložnici či pracovně. Díky svému vzhledu zapadne i do dětského pokoje.

Kvůli nižšímu krytí IP20 není vhodná do místností s výskytem vyšší vlhkosti vzduchu. Je napájena ze sítě na 220-240 V.

Chcete-li si tuto moderní stolní lampu zakoupit, můžete navštívit internetovou stránku Crosta.cz, kde si ji můžete objednat za skvělou cenu.

Stolní lampa Flip

Pořiďte si tuto moderní stolní lampu, která vám poskytne kvalitní osvětlení vašeho pracovního prostoru. Kombinace chromové a růžové barvy do každého moderně zařízeného interiéru zapadne.

Stolní lampa Flip - detail

Závěr

Můžete si být jisti, že stolní lampa Prezent 63103 se stane skvělým doplňkem vašeho pracovního prostoru a splní vaše nároky na kvalitní osvětlení. Díky modernímu designu a kvalitním materiálům, které byly použity při výrobě, vám bude sloužit dlouhá léta.