Zážitek z kvalitního spánku s oboustrannou matrací Moonia First Class Edition, 140 x 200 cm

Matrace First Class Edition poskytuje opravdu antistresový odpočinek díky tomu, že nevytváří žádné tlakové body a je tak velmi přizpůsobivá. Tato matrace je vyrobena s jádrem o vysoké hustotě, které zajišťuje tuhost matrace, jež spolu s viskózním materiálem tlumí tlak těla na matraci a poskytuje tzv. obláčkový efekt, tedy pohodlný odpočinek, dokonale přizpůsobený tvarům vašeho těla.

Hypervodivý materiál

Kromě toho je tento přizpůsobivý materiál hypervodivý a tedy schopný eliminovat velké dávky tepelného toku a je také skvělým vodičem elektřiny a tak snižuje elektrostatický náboj těla vznikající třením. To znamená, že se budete cítit pohodlně i v horkých letních dnech, a nebudete mít problém s elektrizací.

Antibakteriální matrace

Matrace je též 100% antibakteriální. Viry a bakterie v ní nemohou přežít, což omezuje nepříjemné pachy, které vznikají při rozkladu bakterií v matraci.

Technologie Duo-System

Zároveň je matrace vybavena technologií Duo-System, která zajišťuje dvě nezávislé tuhosti. To znamená, že matrace se dokáže přizpůsobit vašemu tělu a poskytne vám tak dokonalý spánek bez nepohodlí.

Technické specifikace

Tloušťka matrace: +/- 21 cm

Matrace je 100% prodyšná a má ochranu proti vlhkosti.

Potah matrace je sanitizovatelný, antiplísňový, antiroztočový a má antibakteriální systém. Matrace má též zesílený obvod a speciální bezpečnostní švy, je nedeformovatelná a ergonomická.

Matrace má antialergický, antistatický a anatomický materiál, nezadržuje vlhkost.

Matrace je též oceněna systémem OEKO-TEX® a evropskou certifikací CETEM.

Dodání a použití matrace

Výrobek se dodává ve vakuu a před použitím je nutné jej nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu. Pro zachování optimálního stavu výrobku je nutné jej vybalit do tří týdnů po obdržení.

Přejít na oboustrannou matraci Moonia First Class Edition a zažít dokonalý spánek.